Українська збірна U-22 поступилася Туреччині на старті чемпіонату Європи

Сьогодні в Італії розпочалися ігри фінального етапу чемпіонату Європи з волейболу серед жінок вікової категорії до 22 років. Збірна України, яка виступає у групі 1, зустрічалася із командою Туреччини. На жаль, цей матч нашій команді важко занести до активу.

Напружений перший сет

Початок матчу обіцяв бути цікавим, адже в першому сеті українські волейболістки демонстрували справжню боротьбу. Збірна України намагалася нав'язати гру суперникам, але все ж поступилася з рахунком 21:25. Підопічні Андрія Романовича показали характер, скоротивши відставання з 11:16 до 21:25.

Другий сет: жахливий старт

На жаль, другий сет став справжнім випробуванням для українок. Початок партії був просто жахливим – 0:8, 1:14. Українки не змогли знайти свій ритм, поступившись з рахунком 13:25. Це був один із найважчих моментів для команди Андрія Романовича.

Третій сет: рівна гра до середини

У третій партії на майданчику спостерігалася рівновага до рахунку 10:10. Однак, після цього збірна України знову зазнала провалу – 10:17. Турецька команда взяла ініціативу в свої руки і завершила сет з рахунком 18:25, що призвело до загального результату 0:3 на користь Туреччини.

Склад команди та статистика

Українські волейболістки виступали у такому складі: Катерина Гусейнова (набрала 2 очки), Дарія Капланська (7), Христина Старостенко (2), Поліна Дзюба (7), Марія Капланська (7), Ксенія Ратій (3), Катерина Васильєва (ліберо) – стартовий склад. На заміни виходили Анастасія Кучер (2), Кіма Жаркова (4), Діана Голод (0), Яна Прокопова (ліберо).

Інші результати групи

Трохи згодом у цій групі сьогодні зіграють Італія та Латвія. У групі 2 відбувся один матч, де волейболістки Сербії перемогли однолітків із Польщі з рахунком 3:0 (26:24, 25:18, 29:27). У другому матчі цієї групи зіграють Португалія та Чехія.

Наступні матчі

Завтра, у вівторок 2 липня, збірна України зустрінеться із господарками турніру – волейболістками Італії. Нагадаємо, що до півфіналу виходять по дві найкращі збірні з кожної групи.

Редактор: Емілія Морозова