Франція здолала Італію у напруженому п'ятисетовому трилері

П'ятничний вечір у Лодзі став справжнім випробуванням нервів для вболівальників волейболу. Першими на майданчик «Атлас Арени» вийшли збірні Італії та Франції. Італійці, які вважалися фаворитами, мали намір підкріпити свій статус одним з головних претендентів на титул. Проте французи мали інші плани.

"Ми знали, що це буде важкий матч, але ми готові до викликів", - сказав капітан збірної Франції після гри.

Матч розпочався з впевненої перемоги Італії у першому сеті - 25:19. Але французи швидко відновили рівновагу, вигравши другу партію 25:20. Наступні два сети також не залишили байдужими глядачів, завершившись перевагою однієї з команд лише на кілька очок. У вирішальному тай-брейку французи зуміли взяти гору з рахунком 15:11, забезпечивши собі місце у півфіналі.

Словенія перемогла Аргентину в драматичній п'ятисетовій битві

Другий чвертьфінал між Словенією та Аргентиною також не розчарував. Європейці, які виграли перший етап, вважалися фаворитами, але аргентинці не збиралися віддавати перемогу без боротьби.

"Це була справжня битва, і ми пишаємося тим, що змогли показати свій характер", - сказав після гри один з гравців збірної Словенії.

Після трьох партій Словенія поступалася 1:2, але зуміла зрівняти рахунок у четвертому сеті, вигравши його з рахунком 29:27. У вирішальному п'ятому сеті словенці продемонстрували свою майстерність, перемігши 15:7.

Півфінальні матчі обіцяють бути не менш захоплюючими

У суботу, 29 червня, на нас чекають дві захоплюючі півфінальні зустрічі. Польща зустрінеться з Францією, а Словенія з Японією. Обидва матчі обіцяють бути напруженими та непередбачуваними, адже всі команди прагнуть здобути титул Ліги націй.

Польща, як господар турніру, має перевагу домашнього майданчика, але французи вже довели, що можуть перемагати навіть найсильніших суперників. З іншого боку, Словенія та Японія мають свої козирі, і їхня зустріч обіцяє бути не менш цікавою.

"Це буде великий виклик для нас, але ми готові боротися до кінця", - заявив головний тренер збірної Польщі напередодні півфіналу.

Залишається лише чекати на суботні матчі, які, без сумніву, подарують нам ще більше яскравих моментів та емоцій.

Редактор: Яна Давидюк