Паула Бадоса, колишня друга ракетка світу, завершила свої виступи на турнірі в Бад-Хомбурзі, поступившись у чвертьфіналі росіянці Діані Шнайдер з рахунком 6-3, 7-6(3). Попри вдалий старт у двох попередніх матчах, іспанська тенісистка не змогла подолати черговий етап змагання.

Невдача після обнадійливого початку

Матч, що відбувся в четвер, був перерваний на понад годину через дощ, що вплинуло на концентрацію гравців. Бадоса почала добре, але виявилася дуже вразливою на подачі, чим скористалася Шнайдер, завершивши перший сет з рахунком 6-3.

Відчайдушна боротьба у другому сеті

Після відновлення гри ситуація не покращилася для іспанки. Вона швидко втратила свою подачу і опинилася в позиції 0-3. Проте, завдяки рішучій грі, Бадоса змогла зрівняти рахунок і довести сет до тай-брейка. Однак у вирішальний момент вона знову допустила критичні помилки, що призвели до поразки.

Важливий крок на шляху до повернення

"Цей турнір мав для мене велике значення, адже це перший раз за більше ніж рік, коли я дійшла до чвертьфіналу," - сказала Бадоса після матчу.

Попри поразку, цей турнір став важливим етапом у поверненні Бадоси до топ-100 світового рейтингу, чого вона прагнула досягти через обмежену кількість турнірів з захищеним рейтингом після травми. Відмова від участі в Олімпійських іграх в Парижі 2024 року також була частиною її стратегії збереження рейтингу.

Погляд у майбутнє: Уімблдон

Тепер Бадоса зосереджує свою увагу на Уімблдоні. Жеребкування турніру відбудеться в Лондоні в п'ятницю, і вона дізнається свій шлях до можливого успіху на цьому престижному змаганні. Чи зможе вона перевершити свої попередні досягнення та повернутися на вершину? Час покаже.

Редактор: Эмилия Морозова