Прямий курс до плей-оф Кубка Стенлі

В овертаймі матчу на Бріджстоун-Арені проти Вінніпег Джетс, хоча і програвши 3-4, Нешвіль Предаторз вибороли собі місце в плей-оф Кубка Стенлі. Гра була наповнена динамікою і оборонною грою з обох боків. Кайл Коннор з Джетс вирішив долю матчу вже на 1:52 овертайму, отримавши пас від Марка Шайфлі і реалізувавши кидок у нижньому куті з лівого кола вкидання. Шайфлі відзначився голом та двома результативними передачами, а воротар Коннор Геллебак зробив 45 сейвів, що допомогло команді закріпити свою переможну серію. У складі Предаторз, Раян О'Райлі, Томмі Новак та Спенсер Стестні вражали ворота суперників, але цього виявилося недостатньо для перемоги. Незважаючи на поразку, одне здобуте очко дозволило Нешвіллю залишити лід у боротьбі за Кубок Стенлі.

Підписуйтесь на Statbet, щоб бути в курсі останніх спортивних подій.