Рекордний старт «Сент-Луїс Блюз» у матчі з «Чикаго Блекхоукс»

Сент-Луїс справжньою бурею пронісся крізь «Чикаго Блекхоукс», забивши чотири шайби за ледь не рекордні 6:59! Джордан Кайру зробив дубль, а Зак Болдюк у першому матчі з багаточисельними набраними очками допоміг «Блюз» наблизитися до участі в плей-офф Кубка Стенлі. Героїчний Джоел Хофер відбив 17 кидків і заробив своє перше очко в НХЛ. Роберт Томас також не залишився в боргу, закинувши шайбу та віддавши результативну передачу.

Перша шайба Кайру летіла в сітку вже на 2:04 після початку гри, завдяки прекрасній передачі від Ніка Ледді. Не встигли вболівальники прийти в себе, як на 2:46 Кайру подвоїв перевагу, використовуючи лише одну ліву кістку. Торі Крюг увірвався в гру з третім голом, який змусив суперників переглянути свою стратегію воротарської гри. А ось Зак Болдюк відзначився своїм дебютним голом в НХЛ, заставши воротаря супротивників зненацька.

Команда «Блекхоукс» не збирались здаватися без бою. Філіпп Курасев на 8:40 другого періоду скоротив розрив у рахунку, але Роберт Томас на 10:01 третього періоду вже визначив непереможну перевагу «Блюз». Лендон Слаггерт з «Чикаго» закинув свою першу шайбу в НХЛ, принісши трохи радості своїм вболівальникам. Але це були лише миті втіхи на фоні повного домінування «Блюз».

Чи стане сенсаційний початок матчу відправною точкою до ковзанки слави для «Сент-Луїс Блюз» у цьому сезоні? Тримайте руку на пульсі нашого спортивного порталу – ми покажемо вам всі найцікавіші хокейні моменти! > Редактор: Яна Давидюк