Що сталося на льоду?

Ванкувер «Канакс» відіграли два голи в третьому періоді, але все одно втратили очки в боротьбі за лідерство в Тихоокеанському дивізіоні, програвши в овертаймі «Арізоні Койотс» з рахунком 4-3. Ця битва на льоду відбулась у середу на Rogers Arena.

"Що за напруга до останніх секунд!"

Головні герої матчу

На останній хвилині зустрічі Логан Кулі змусив уболівальників завмерти, забивши рішальний гол після передачі Ділана Гюнтера, який святкував своє 21-річчя. А саме Гюнтер наробив шуму, відзначившись голом та трьома результативними передачами.

Рятівний дубль у третьому періоді

Конор Гарланд і Еліас Петтерссон врятували «Канакс» в третьому періоді, але цього виявилося недостатньо для перемоги. Особливою подією став момент, коли Філіп Хронек не зумів реалізувати пенальті, а воротар Коннор Інгрем врятував свою команду від неминучого гола.

Чому ця гра так важлива?

З кожним ковзанням по льоду, «Канакс» усе більше віддалялися від лідерства в дивізіоні, незважаючи на перевагу в чотири очки над «Едмонтон Ойлерс», які в свою чергу здобули перемогу над «Вегас Голден Найтс» з рахунком 5-1.

"{Залишилося зовсім небагато часу, щоб зайняти першу сходинку дивізіону. Чи вистачить їм сил та майстерності?}"

Не пропустіть інших жарких матчів! Підписуйтеся на Statbet — у нас завжди самі свіжі та цікаві новини спорту.

Редактор: Віталіна Пацкан