Джейк Оеттінґер здобуває восьму перемогу поспіль

У матчі, що відбувся у вівторок у American Airlines Center, воротар Джейк Оеттінґер зробив 19 сейвів і допоміг команді Dallas Stars здолати Buffalo Sabres з рахунком 3-2, забезпечивши собі найкращу серію перемог у своїй кар'єрі — вісім підряд. Джо Павельскі відзначився вирішальною шайбою у другому періоді, а Томас Гарлі віддав дві результативні передачі.

Dallas Stars, зі статистикою 50-20-9, продовжують прагнути перемоги, маючи 15 перемог в останніх 18 іграх. Buffalo Sabres з результатом 37-37-5 втрачають шанси на Кубок Стенлі, особливо після їхньої поразки та перемоги New York Islanders над New York Rangers з рахунком 4-2.

Важливі моменти матчу

• Алекс Тач відкрив рахунок на 4:09 першого періоду, відправивши шайбу в ворота після удару Henri Jokiharju.
  • Jason Robertson зрівняв рахунок на 6:15, реалізувавши передачу Roope Hintz.
  • Расмус Далін вивів Buffalo вперед на 9:38, але Wyatt Johnston зрівняв все на 3:38 другого періоду.
  • На 7:08 Джо Павельскі зробив рахунок 3-2 на користь Dallas.

Гол Mason Marchment за Dallas був скасований через високий кийок, а спроба Jack Quinn зрівняти рахунок також не була зарахована через гру рукою.

Дізнайтеся більше захопливих подробиць і аналіз цього напруженого матчу на сайті Statbet, де завжди можна знайти свіжі новини і цікаві матеріали зі світу спорту.