Чи зможете ви повірити, що він це зробив? 🏎️💨

Брендон Джонс став королем кваліфікації на нічній гонці Xfinity в Мартінсвіллі! Його швидкість на колі 96.151 миль на годину просто неймовірна – це ж рекорд треку, друзі! І він – ще й загальний рекорд, встановлений Таєм Гіббсом у 2022 році. Це вже дев'ятий полюс в кар'єрі Джонса, а перший з минулого року. Проте, start гонки буде із хвоста пелотону – так, Брендону доведеться поступитися місцями через тріщину на гальмівному роторі його боліда. Це додає гостроти напруженню! 💥

Ким будуть переслідувачі? 🚗🔍

За Джонсом, на другому місці фінішує Коул Кастер – його час лише на декілька миттєвостей повільніше, 95.845 миль на годину. Позаду нього розташувалися Шелдон Крід, Джеб Бертон і Джастін Олгаєр, які теж показали чудову швидкість. 🔥 А ось для Карсона Квапіла дебют в Xfinity від JR Motorsports видався трохи складнішим – він стартуватиме 12-им. Але найбільше невдача торкнулась Чендлера Сміта, лідера заліку Xfinity, - через проблеми з гальмами він так і не пройшов кваліфікацію. Сміта чекає старт з кінця поля і серйозна боротьба за перемогу. 🏁

Не пропустіть старт гонки в суботу ввечері, о 19:47 за східноамериканським часом, а трансляцію покаже FS1. Передстартова програма розпочнеться на FS1 о 19:00. Буде гаряче!