Вільям Байрон очолив рейтинг сили NASCAR після перемоги в Мартінсвіллі

Вільям Байрон виборов перше місце в рейтингу сили NASCAR після того, як минулого вікенду виграв гонку Кубка NASCAR на автодромі Мартінсвілл. Він піднявся декілька позицій, як і один з його партнерів по команді Hendrick Motorsports. Троє гонщиків випали з топ-10 після двох коротких трекових гонок.

• 1. Вільям Байрон - розпочав з 18-го місця, провів більшість заїзду в першій десятці, очолював 88 кіл і виграв гонку, це його третя перемога в сезоні.
  • 2. Кайл Ларсон - захіщаючий чемпіон гонки, почав з першого місця, выграв перший етап і фінішував другим.
  • 3. Денні Хемлін - не дивлячись на 11-те місце, показав хороший результат, виграв другий етап і був четвертим перед овертаймом.
  • 4. Мартін Трюекс молодший - розпочав четвертим, але закінчив 18-им, найкращий з гонщиків Joe Gibbs Racing.
  • 5. Чейз Елліотт - наближається до першої перемоги з 2022 року, фінішував третім.
  • 6. Тай Гіббс - після двох гонок на коротких треках опинився на сьомому місці в рейтингу.
  • 7. Крістофер Белл - після проблем з переднім правим колесом в другому етапі, закінчив день 35-им.
  • 8. Алекс Боумен - після нестабільного початку сезону повернувся до боротьби, фінішувавши восьмим.
  • 9. Тайлер Реддік - після неудачного старту проходить знову до лідерів, фінішував сьомим.
  • 10. Раян Блейні - після кількох гонок без топових результатів фінішував п'ятим та показав п'ятий поспіль фініш в десятці.

Вилетіли з рейтингу: Бред Кеселовскі, Кріс Бушер, Росс Частейн. Підписуйтесь на Statbet, захоплюючі новини та історії для життя через спорт.