Драматичний матч Еквадор – Венесуела

"Венесуела показала справжній характер та волю до перемоги, незважаючи на чисельну перевагу суперника."

У першому турі групи B на Копа Амеріка-2024 зустрілися збірні Еквадору та Венесуели. Матч став справжнім випробуванням для обох команд, але саме Венесуела вийшла переможцем, здобувши перемогу з рахунком 2:1.

Вилучення Валенсії та початок драми

Події почали розгортатися вже на 22-й хвилині, коли Еннер Валенсія був вилучений з поля за грубу гру. Він намагався дістатись до м'яча, але шипами влетів у суперника, що змусило арбітра показати червону картку. Це стало серйозним ударом для Еквадору, але команда не збиралася здаватися.

Сармієнто відкриває рахунок

Навіть у меншості, Еквадор зміг відкрити рахунок. На 40-й хвилині Сармієнто опинився вільним у штрафному майданчику і після рикошету точно пробив у ворота. Це дало надію еквадорцям на позитивний результат, але гра тільки починалася.

Камбек Венесуели

Венесуела, маючи чисельну перевагу, почала активно тиснути на ворота суперника. Їхні зусилля були винагороджені на 64-й хвилині, коли Кадіс зрівняв рахунок, пробивши впритул до ближньої стійки. Цей гол став переломним моментом у матчі.

Але Венесуела не зупинилася на досягнутому. На 74-й хвилині Бельйо вдало зіграв на добиванні, забивши вирішальний гол, який приніс перемогу його команді. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь Венесуели, показавши справжній характер команди.

Перемога Мексики над Ямайкою

У іншому матчі групи B Мексика мінімально здолала Ямайку з рахунком 1:0. Перший тайм пройшов без голів, але по перерві на 69-й хвилині Артеага забив вирішальний гол. Захиснику зручно скинули м'яч на лінії штрафного майданчика, і він влучно пробив у дальній кут.

"Це була важка гра, але ми змогли показати свою силу та здобути важливу перемогу," - сказав Артеага після матчу.

Підсумки та прогнози

Перший тур Копа Амеріка-2024 в групі B подарував вболівальникам неймовірні емоції та драми. Венесуела показала свій потенціал, здобувши перемогу у меншості, тоді як Мексика продемонструвала свою стабільність і надійність в обороні. Наступні матчі обіцяють бути не менш захоплюючими, і вже зараз можна сказати, що боротьба за вихід з групи буде дуже напруженою.

Важливо відзначити, що Еквадору доведеться грати наступні матчі без свого лідера Еннера Валенсії, що може суттєво вплинути на їхні шанси на успіх у турнірі. Венесуела ж, навпаки, набирає обертів і може стати одним з фаворитів групи.

Редактор: Віталіна Пацкан