У матчі другого туру групового етапу Євро-2024 збірна Португалії продемонструвала свою міць, розгромивши збірну Туреччини з рахунком 3:0. Цей поєдинок став знаковим не лише через результат, а й завдяки рекорду, який встановив Кріштіану Роналду.

Перший тайм: перевага Португалії

Вже на 21-й хвилині матчу Бернарду Сілва відкрив рахунок, вивівши португальців уперед. Його точний удар не залишив шансів турецькому голкіперу Баїндиру. За сім хвилин після цього, на 28-й хвилині, Самет Акайдин, намагаючись вибити м'яч після навісу, зрізав його у власні ворота, збільшивши перевагу Португалії до 2:0.

Другий тайм: рекорд Роналду

На старті другої половини зустрічі Кріштіану Роналду відзначився гольовою передачею на Бруно Фернандеша, який ефектним ударом встановив остаточний рахунок матчу – 3:0. Ця передача стала історичною для Роналду, адже зробила його рекордсменом чемпіонатів Європи за кількістю гольових передач.

"Це була важлива перемога для нас. Ми показали нашу силу і готовність боротися за титул", – прокоментував матч Бернарду Сілва.

Тактичний аналіз та статистика

Португальці домінували у володінні м'ячем (58% проти 42%) та демонстрували впевнену гру в обороні, не дозволяючи турецькій команді створити багато небезпечних моментів. Туреччина завдала 9 ударів по воротах, з яких лише 3 були в площину, тоді як Португалія мала 10 ударів, також 3 з яких влучили в ціль.

Підсумки та перспективи

Ця перемога не лише зміцнила позиції Португалії у групі, але й достроково вивела команду до плей-оф. Туреччина ж втратила важливі очки і тепер має докласти максимум зусиль у наступних матчах, щоб продовжити боротьбу на турнірі.

"Ми повинні проаналізувати наші помилки і зробити висновки. Попереду ще багато важливих матчів", – зазначив головний тренер збірної Туреччини.

Португальські вболівальники можуть бути задоволені не лише результатом, а й якістю гри своєї команди. Наступні матчі обіцяють бути не менш захоплюючими, адже боротьба за титул Євро-2024 лише набирає обертів.

Редактор: Віталіна Пацкан