Львівський "Рух" зводить до нічиєї угорський "Кечкемет" у незвичайному товариському матчі

У першому спарингу на передсезонних зборах у Словенії львівський "Рух" зустрівся з угорським "Кечкеметом". Особливістю цього товариського матчу стало те, що тайм тривав не стандартні 45 хвилин, а цілих 60. Така зміна дозволила командам продемонструвати більше своїх можливостей на полі.

Активний старт та перші голи

З самого початку матчу угорці взяли ініціативу в свої руки. Дмитро Ледвій кілька разів рятував "Рух" від пропущених голів, демонструючи чудову реакцію. Однак, вже у середині першого тайму львів'яни змогли перехопити ініціативу і почали більше контролювати м'яч.

На 39-й хвилині Денис Підгурський чудовою дальньою передачею знайшов у карному майданчику Василя Руніча, який віддав під удар Ігорю Краснопіру – і той влучно пробив, відкривши рахунок у матчі.

"Це був неймовірний момент. Команда показала справжній клас у завершенні атаки", – прокоментував головний тренер "Руху".

Проте, вже за п'ять хвилин гравці "Кечкемета" відповіли голом у схожому стилі. Палінкаш вдало завершив комбінацію, зрівнявши рахунок.

Другий тайм та ротації

У другому таймі обидві команди активно проводили ротацію складу. "Рух" взяв м'яч під свій контроль, але угорці змогли вдруге вийти вперед на 56-й хвилині після вдалої гри Катони під час подачі з кутового.

Попри зміну складу, львів'яни не здавалися і продовжували атакувати. На 110-й хвилині одна з атак завершилася ефектною дальньою передачею у виконанні Андрія Кітели на Сергія Панченка. Панченко красиво першим дотиком обробив м'яч, а другим – перекинув голкіпера, зрівнявши рахунок у грі.

Підсумки та наступні плани

Матч завершився з рахунком 2:2, що стало справжнім випробуванням для обох команд. "Рух" показав свої сильні сторони, зокрема, контроль м'яча та здатність швидко адаптуватися до змін у складі.

Наступний поєдинок на закордонних зборах львів'яни зіграють проти чемпіона Австрії – "Штурму". Ця гра відбудеться у суботу, 6 липня.

Редактор: Емілія Морозова