Колишній півзахисник збірної Німеччини Дітмар Хаманн висловив свої сумніви щодо перспектив Джуда Беллінгема у складі національної команди Англії після його невиразної гри на Євро-2024. Хаманн зазначив, що Беллінгем був непомітний у перших чотирьох матчах турніру, і поставив під сумнів його здатність до самостійного впливу на гру.

Критика з боку Хаманна

"Без своїх товаришів по команді Джуд Беллінгем — ніщо. Окрім своїх голів, він нічого не робить, його не було помітно в перших чотирьох іграх. Я хочу почекати і побачити, де він буде через 2−3 роки", — заявив Хаманн.

Ці слова викликали широкий резонанс серед футбольної спільноти. Багато хто вважає, що Хаманн занадто жорстко оцінює молодого таланта, який вже продемонстрував свої здібності на полі. Проте, варто зазначити, що саме Беллінгем став рятівником Англії в матчі 1/8 фіналу проти Словаччини, коли забив шедевральний гол на останніх секундах, після чого підопічні Саутгейта вирвали перемогу в овертаймі.

Вирішальний гол Беллінгема

Матч проти Словаччини став справжньою драмою. Англійці не могли знайти шлях до воріт суперника протягом основного часу гри. І ось, на останніх секундах, Джуд Беллінгем зробив те, що здавалося неможливим — забив гол, який не лише зрівняв рахунок, але й дав команді новий поштовх для перемоги в овертаймі.

Погляд у майбутнє

Попри критику, Беллінгем продовжує демонструвати свій потенціал на міжнародній арені. Англія вже дійшла до чвертьфіналу, де зіграє проти Швейцарії 6 липня о 19:00. Цей матч стане черговим випробуванням для молодого півзахисника, який має шанс довести свою вартість і спростувати сумніви критиків.

Аналіз гри та перспективи

Під час аналізу гри Беллінгема варто звернути увагу на його тактичну роль у команді. Молодий півзахисник часто виконує чорнову роботу, яка не завжди помітна на перший погляд, але є вкрай важливою для загальної стратегії команди. Його здатність до швидких рішень та точних передач робить його ключовим гравцем у середній лінії.

Підсумки

Отже, критика Хаманна має право на існування, але не варто забувати про внесок Беллінгема в успіхи команди. Матч проти Швейцарії стане черговим випробуванням для молодого гравця, і, можливо, саме там він зможе спростувати всі сумніви щодо своєї перспективи.

Редактор: Емілія Морозова