Камбек Радукану: відродження на траві Істборна

Британська тенісистка Емма Радукану, яка колись вважалася великою обіцянкою в жіночому тенісі, вразила всіх своїм виступом на турнірі в Істборні. У напруженому матчі 1/8 фіналу вона перемогла головну фаворитку змагань, американку Джессіку Пегулу, з рахунком 4-6, 7-6 (6), 7-5.

Неймовірна боротьба на корті

Матч тривав дві години і 45 хвилин, протягом яких глядачі могли спостерігати за надзвичайно рівною та інтенсивною грою на трав'яному покритті. Після програшу в першому сеті, Радукану зуміла зібратися та вирвати перемогу в другому, де Пегула мала матчбол у тай-брейку.

Відродження Радукану

Емма Радукану, 21-річна тенісистка, народжена в Торонто від румунського батька та китайської матері, але з британським громадянством, наразі займає 168-у позицію в рейтингу WTA. Попри це, вона вже має в своєму активі перемогу на Відкритому чемпіонаті США 2021 року. Після цього її кар'єра зазнала певного спаду, але на турнірі в Істборні вона показала справжній клас.

Вирішальний третій сет

У третьому сеті Радукану почала домінувати, вийшовши вперед з рахунком 5-2. Однак, матч не завершився так швидко, як можна було очікувати. Пегула зуміла зрівняти рахунок до 5-5, але Радукану знову взяла ініціативу, зробивши брейк на подачі суперниці.

"Це був один з найскладніших матчів у моїй кар'єрі. Джессіка - неймовірний гравець, і я дуже рада, що змогла виграти цей поєдинок", - сказала Радукану після матчу.

Наступна суперниця - Дарія Касаткіна

У чвертьфіналі Емма Радукану зустрінеться з росіянкою Дарією Касаткіною, яка займає 14-у позицію в рейтингу WTA. Касаткіна також показала гарний результат, перемігши китаянку Юе Юань з рахунком 3-6, 6-4, 6-0.

Інші результати дня

Крім Радукану, у чвертьфінал також вийшли канадійка Лейла Фернандес, яка легко обіграла американку Ешлін Кюгер з рахунком 6-2, 6-1. Її наступна суперниця - британка Гаррієт Дарт, яка перемогла Софію Кенін з рахунком 6-3, 6-7 (3), 6-0.

Також до чвертьфіналу пробилися чешка Кароліна Мухова та британка Кеті Боултер, які здолали відповідно полячку Магду Лінетт (6-4, 6-1) та латвійку Олену Остапенко (6-4, 7-5). Остання перемога стала ще однією сенсацією дня.

Підсумки та прогнози

Перемога Емми Радукану над Джессікою Пегулою стала справжньою сенсацією та показала, що британська тенісистка готова повернутися на вершину. Її наступний матч проти Дарії Касаткіної обіцяє бути не менш захоплюючим. Чи вдасться Радукану продовжити свій переможний шлях? Дізнаємося зовсім скоро.

Редактор: Яна Давидюк