Вчора на кортах Country Club de Santa Ponça відбулися захоплюючі матчі, які визначили учасників чвертьфіналу Mallorca Championships. Роберто Баутіста та Гаель Монфіс здобули перемоги над своїми суперниками та тепер зустрінуться у вирішальному поєдинку.

Баутіста проти Уго Умбера: епічна битва

Іспанський тенісист Роберто Баутіста, який займає 122-гу позицію у рейтингу ATP, провів напружений матч проти другого сіяного на турнірі француза Уго Умбера. Баутіста поступився першим сетом з рахунком 3-6, але зумів переломити хід гри та здобути перемогу у наступних двох сетах (6-3, 6-4). Матч тривав дві з половиною години, іспанцю вдалося використати п'яту матч-поінт, щоб оформити перемогу.

Монфіс без шансів для Карбаллеса

Гаель Монфіс, який входить до топ-50 найкращих тенісистів світу, не залишив шансів іспанцю Роберто Карбаллесу. Француз здобув впевнену перемогу з рахунком 6-3, 6-4 за одну годину і вісімнадцять хвилин. Монфіс вразив глядачів своєю ефективністю на першій подачі, вигравши 87% пунктів, та своїми видовищними діями на корті, зокрема, ефектним стрибком за м'ячем у другому сеті.

"Мені дуже подобається грати на траві. Це завжди виклик, але я готовий до нього. Дякую всім за підтримку!" - сказав Монфіс після матчу.

Сюрприз дня: поразка чемпіона

На турнірі відбулася ще одна сенсація - чинний чемпіон Christopher Eubanks (ATP 42) несподівано поступився чеху Jakub Mensik (ATP 85) у трисетовому поєдинку (3-6, 6-3, 6-1). Це стало справжнім шоком для багатьох уболівальників.

Підсумки та очікування

Попереду нас чекає захоплюючий чвертьфінальний матч між Баутістою та Монфісом. Обидва тенісисти показали високу майстерність та бойовий дух у попередніх поєдинках. Для Баутісти це можливість повторити свій успіх минулого року, коли він дійшов до фіналу, а для Монфіса - шанс продемонструвати, що він все ще здатен боротися на найвищому рівні.

Редактор: Яна Давидюк