Matchday 2 Copa América 2024 приніс неймовірні емоції та драматичні моменти. Аргентина та Канада здобули важливі перемоги, які забезпечили їм місця в плей-оф.

Аргентина в останні хвилини долає Чилі

Аргентина забезпечила собі місце в плей-оф завдяки мінімальній перемозі над Чилі з рахунком 1:0. Матч, що відбувся на MetLife Stadium, виявився напруженим і повним емоцій.

Перші хвилини гри не принесли значних моментів, оскільки м'яч більше часу перебував у повітрі, аніж на полі. Однак, поступово Аргентина почала домінувати. Джуліан Альварес, Родріго Де Поль і Ніколас Гонсалес вели гру, але їм не вистачало завершального удару. Ліонель Мессі отримав лікування на внутрішню частину стегна, але все ж продемонстрував свій клас, здійснивши дальній удар, який влучив у стійку.

Чилі не змогли зареєструвати жодного удару до 75-ї хвилини. Клаудіо Браво врятував свою команду кілька разів, зробивши три важливі сейви. Наприкінці матчу Чилі змусили Аргентину понервувати, змусивши Еміліано Мартінеса зробити три сейви в останні 15 хвилин гри. Однак, на 88-й хвилині Лаутаро Мартінес, який вийшов на заміну, забив вирішальний гол, забезпечивши перемогу Аргентині.

Канада здобуває першу перемогу під керівництвом Джессі Марша

Канада, дебютант турніру, здобула свою першу перемогу на Copa América, перемігши Перу з рахунком 1:0. Матч був насичений драматичними моментами і завершився переможним голом Джонатана Девіда.

Перу домінували в першому таймі, змусивши канадців оборонятися. Максим Крепо, воротар Канади, зберіг рахунок 0:0 після того, як гол Джанлуки Лападули був скасований через офсайд. VAR також відіграв свою роль, коли вирішив, що удар головою Марко Лопеса по Алістеру Джонстону був чистим. Однак, Перу залишилися вдесятьох після червоної картки Мігеля Араухо за високий підкат на Джейкоба Шаффелбурга.

В той же час один з лайнсменів був винесений на носилках через тепловий удар. Незважаючи на це, Шаффелбург продовжив гру і допоміг Канаді організувати контратаку, надавши пас на Джонатана Девіда, який забив свій 27-й гол за збірну.

Навіть залишившись у меншості, Перу не здалися і ледь не вирвали нічию. Крепо знову виявився на висоті, врятувавши свою команду від ударів Крістіана Куеви та Паоло Герреро.

"Це була важка гра, але ми показали характер і здобули важливу перемогу," - сказав Джонатан Девід після матчу.

Обидві команди продемонстрували свою силу та волю до перемоги, але Аргентина та Канада вийшли переможцями цього драматичного дня.

Редактор: Емілія Морозова