Між турами волейбольної Ліги націй та Золотої Євроліги чоловічі національні збірні Польщі та України вирішили провести контрольний поєдинок. Матч відбувся сьогодні у польському місті Сувалки, і став справжнім випробуванням для обох команд.

Український прорив у першому сеті

Українці чудово розпочали матч, зумівши не лише нав'язати боротьбу чинним чемпіонам Європи, а й виграли стартовий сет з рахунком 25:21. Це була перша виграна партія оновленої збірної України у команди Польщі.

"Ми знали, що буде важко, але хлопці показали справжній характер", – зазначив головний тренер збірної України Рауль Лосано.

Домінування Польщі у другому та третьому сетах

Поляки, підтримувані величезною армією своїх вболівальників, додали у грі та досягли успіху в наступних двох сетах – 25:17 та 25:18. Спортивний комплекс, де проходив матч, був заповнений практично повністю, оскільки цей поєдинок був приурочений до 20-річчя створення клубу «Слепськ Малов» Сувалки.

Відновлення України у четвертому сеті

Натомість у четвертій партії українці знову виявилися сильнішими. Незважаючи на те, що в середині партії вони ще програвали, ближче до закінчення гості вийшли вперед і довели сет до перемоги 25:22.

"Це був неймовірний матч, ми боролися до кінця", – сказав один із гравців збірної України.

Тай-брейк: Фінальний акорд

На жаль, на тай-брейку виграли господарі майданчика 15:9. Проте збірна України залишила гарне враження, і глядачі оплесками подякували їй за гру. Рауль Лосано у цьому поєдинку дав можливість частіше перебувати на майданчику молодим гравцям, які не так часто з'являлися в офіційних матчах.

Підсумки та прогнози

Збірна України залишається у Польщі, де у місті Тарнув проведе два вирішальні матчі Золотої Євроліги. 31 травня та 2 червня вона зіграє з командами Португалії та Бельгії. Саме від цих матчів залежить, чи проб'ються українці до Фіналу чотирьох чи ні. Щодо збірної Польщі, то вона у другому турі Ліги націй зіграє з 4 по 9 червня у японському місті Фукуока.

Редактор: Яна Давидюк