Роберто Баутиста пробився до 1/8 фіналу турніру ATP 250 у 's-Hertogenbosch

Іспанський тенісист Роберто Баутиста продовжує свій шлях на турнірі ATP 250 у 's-Hertogenbosch, Нідерланди. У вівторок він здолав швейцарця Марка-Андре Хуслера, який займає 201 місце у світовому рейтингу, у двох сетах – 7-6(7) і 6-2.

Напружений старт та впевнена перемога

Матч розпочався з напруженої боротьби, де Хуслер, який пройшов кваліфікаційний етап, чинив серйозний опір. Перший сет завершився на тай-брейку, де Баутиста зумів відстояти два сет-пойнти суперника. Ця перемога на тай-брейку стала ключовим моментом зустрічі.

"Перший сет був дуже напруженим, але я зумів зберегти концентрацію і виграти на тай-брейку," – зазначив Баутиста після матчу.

Контроль у другому сеті

У другому сеті Баутиста показав свою майстерність та досвід, зробивши два брейки в третьому та сьомому геймах. Цього вистачило, щоб забезпечити собі перемогу з рахунком 6-2. Матч тривав одну годину і 38 хвилин, частково переривався через дощ.

Наступний суперник – Мілош Раонич

У 1/8 фіналу Баутиста зустрінеться з канадцем Мілошем Раоничем, який займає 197 місце у світовому рейтингу, але бере участь у турнірі завдяки захищеному рейтингу. У першому раунді Раонич здолав австралійця Джордана Томпсона з рахунком 6-3 і 6-4.

"Раонич – дуже сильний суперник. Ми зустрічалися п'ять разів, і всі матчі завершувалися на його користь. Але я готовий до боротьби," – сказав Баутиста про майбутню зустріч.

Історія протистоянь

Попередні зустрічі між Баутистою та Раоничем завжди були напруженими. Останній раз вони зійшлися на корті в 2017 році на Відкритому чемпіонаті Австралії, і тоді перемогу здобув Раонич. Чи зможе іспанець нарешті взяти реванш? Це питання залишається відкритим і додає інтриги до їхнього майбутнього протистояння.

Погляд у майбутнє

Для Роберто Баутисти цей турнір є важливим шансом повернутися до топ-50 світового рейтингу після невдалого виступу на Ролан Гаррос, де він вибув у першому раунді. Перемога над Раоничем може стати важливим кроком на шляху до цієї мети.

Підсумовуючи, можна сказати, що матч проти Хуслера показав, що Баутиста готовий до серйозних викликів і має намір продемонструвати свій найкращий теніс на турнірі у 's-Hertogenbosch. Чи вдасться йому подолати черговий бар'єр у вигляді Мілоша Раонича – покаже час.

Редактор: Емілія Морозова