Україна здобула свої перші очки на Євро 2024 завдяки пізньому голу Романа Яремчука, який забезпечив драматичну перемогу над Словаччиною.

Драматичний камбек України

Збірна України, під керівництвом Сергія Реброва, вийшла на поле з оновленим складом після поразки 0:3 від Румунії у першій грі. Проте Михайло Мудрик зберіг своє місце на лівому фланзі і знову продемонстрував свою енергію та майстерність.

Словаччина першою відкриває рахунок

Попри активний старт українців, Словаччина першою вийшла вперед на 17-й хвилині. Лукас Гараслін виконав ідеальний навіс, а Іван Шранц точно пробив головою, залишивши воротаря без шансів.

Мудрик та команда намагаються зрівняти рахунок

На 30-й хвилині захисник Олександр Тимчик був близький до того, щоб зрівняти рахунок, але словакський голкіпер Мартін Дубравка здійснив чудовий сейв, відбивши м'яч на штангу. Мудрик також мав кілька нагод до перерви, але Дубравка знову виявився на висоті.

Вирішальний момент другого тайму

Другий тайм розпочався з активних дій українців. Мудрик прорвався через центр поля та ініціював атаку, яка завершилася точним ударом Миколи Шапаренка на 53-й хвилині. Це повернуло надію українським вболівальникам.

Переможний гол Яремчука

Найбільша драма розгорнулася на 80-й хвилині, коли Роман Яремчук, який вийшов на заміну, зумів ідеально прийняти довгий пас між двома захисниками Словаччини і точно пробити у кут воріт. Мудрик був замінений на Руслана Маліновського, і команда зуміла втримати переможний рахунок до фінального свистка.

Значення перемоги для України

Ця перемога дозволила Україні піднятися на друге місце у групі E, маючи три очки, як і Словаччина, але випереджаючи їх за особистими зустрічами. Румунія залишається лідером групи і змагатиметься з Бельгією у суботу.

Новини з іншого континенту

Поки Європа слідкує за Євро 2024, на іншому боці Атлантики Аргентина розпочала захист титулу на Копа Америка, перемігши Канаду з рахунком 2:0 завдяки голам Хуліана Альвареса та Лаутаро Мартінеса. Енцо Фернандес, який відновився від травми, залишився на лаві запасних, але сподівається взяти участь у наступному матчі проти Чилі.

Редактор: Віталіна Пацкан