У п'ятницю в Бангкоку, Таїланд, відбулися ще два драматичні поєдинки 1/4 фіналу Ліги націй з волейболу серед жінок. Вони визначили останніх учасників півфіналу, де вже чекали збірні Японії та Бразилії.

Італія демонструє силу

Перший матч дня приніс неочікуваний результат для багатьох уболівальників. Збірна Італії здолала команду США з рахунком 3:0. Але рахунок не повністю відображає напругу на майданчику.

"Ми знали, що грати проти США буде важко, але ми були готові до цього виклику", - заявила капітан італійської команди після матчу.

Кожна з трьох партій була справжньою битвою. Американки чинили опір до самого кінця, але італійська команда виявилася сильнішою. Перші дві партії завершилися з однаковим рахунком 25:21 на користь Італії, а третя партія стала кульмінацією вечора - 25:23 на користь італійок.

Польща вириває перемогу в п'ятисетовому трилері

Другий матч між Польщею та Туреччиною став справжнім подарунком для шанувальників волейболу. П'ять сетів, кожний з яких був наповнений емоціями та напругою. Польська збірна врешті-решт вирвала перемогу на тай-брейку з рахунком 15:11.

"Це була найважча гра в нашому житті. Ми віддали всі сили, але воно того вартувало", - сказала одна з польських гравчинь після матчу.

Перший сет залишився за Туреччиною - 25:20, але Польща швидко відновилася і взяла наступні два сети - 25:22 та 25:20. Туреччина не здалася і зрівняла рахунок, вигравши четвертий сет 25:19. Тай-брейк став справжнім випробуванням характеру для обох команд, але польські волейболістки виявилися сильнішими.

Півфінальні протистояння

Таким чином, у суботу 22 червня в півфіналах нас чекають два захоплюючі матчі. Італія зіграє проти Польщі, а Бразилія зустрінеться з Японією. Це обіцяє бути справжнім святом волейболу, де кожний розіграш може стати вирішальним.

Ці матчі стануть справжнім випробуванням для всіх команд, адже на кону стоїть не лише вихід до фіналу, але й престиж та визнання на міжнародній арені.

"Ми готові до будь-якого виклику. Це наш шанс показати світові, на що ми здатні", - підкреслила одна з лідерок італійської збірної.

Не пропустіть ці захоплюючі поєдинки, адже вони обіцяють бути наповненими емоціями, драмою та незабутніми моментами.

Редактор: Емілія Морозова