Музичний сюрприз від Еда Ширана для збірної Англії

Готуючись до чвертьфінального матчу Євро 2024 проти Швейцарії, збірна Англії отримала несподівану підтримку від всесвітньо відомого музиканта Еда Ширана.

Ширан, володар премії Греммі та автор хітів, таких як "The A Team", завітав до тренувальної бази команди в Бланкенгайні, Німеччина. Після драматичної перемоги Англії над Словаччиною з рахунком 2-1 в 1/8 фіналу, Ширан вирішив підняти настрій гравцям своїм імпровізованим концертом.

"Я завжди був відданим фанатом збірної Англії і радий мати можливість підтримати хлопців у такий важливий момент", — поділився Ширан.

Важливий матч та тактичні рішення Саутгейта

Чвертьфінальний матч проти Швейцарії обіцяє бути непростим випробуванням для Англії. Швейцарці, вибивши з турніру діючих чемпіонів Італію, демонструють високу спортивну форму. Для Гарета Саутгейта цей матч стане ювілейним, сотим на посаді головного тренера збірної Англії.

Зокрема, Саутгейт зіткнеться з важливими тактичними викликами через відсутність ключового захисника Марка Гуехі, який пропустить гру через дискваліфікацію. Також команду може відволікати розслідування УЄФА щодо ймовірного неправильного жесту Джуда Беллінгема під час святкування його вирішального голу у матчі зі Словаччиною.

Підготовка та моральний дух команди

Ед Ширан вже не вперше підтримує збірну Англії своїм музичним талантом. Раніше він виступав для команди перед фіналом Євро 2020, який, на жаль, завершився поразкою у серії пенальті проти Італії. Цього разу музикант сподівається, що його виступ допоможе гравцям зосередитися та налаштуватися на перемогу.

"Музика має силу об'єднувати та надихати. Сподіваюся, що мої пісні додадуть хлопцям енергії перед важливим матчем", — зазначив Ширан після виступу.

Очікування від матчу Англія - Швейцарія

Зустріч між Англією та Швейцарією відбудеться на стадіоні Merkur Spiel-Arena в Дюссельдорфі 6 липня о 12:00 за східним часом. Матч буде транслюватися в прямому ефірі на FOX Sports.

Англійські вболівальники покладають великі надії на своїх улюбленців, сподіваючись, що команда зможе подолати швейцарський бар'єр і продовжити свій шлях до фіналу Євро 2024.

Редактор: Яна Давидюк