Українська збірна завершила свій виступ на Євро-24, незважаючи на один з найкращих матчів турніру проти Бельгії. Після захоплюючого першого тайму та драматичного другого, команда Сергія Реброва не змогла пробитися до плей-офф.

Перший тайм: сміливість і натиск

"Це був найкращий тайм українців на турнірі" - зазначив один із фанатів після гри. Команда вийшла на поле з експериментальною схемою, яка включала два форварди - Романа Яремчука та Артема Довбика.

Відсутність Михайла Мудрика та Олександра Зінченка не завадила Україні продемонструвати агресивний та натхненний футбол. Яремчук і Довбик постійно пресингували суперників, а захисники Ілля Забарний та Віталій Миколенко показали надійну гру проти нападників Бельгії.

Другий тайм: випробування тиском

"Тедеско провів дуже потужний розмову зі своїми гравцями в роздягальні" - так прокоментував другий тайм один з експертів.

Бельгійці вийшли на поле з новими силами, активізувавши гру через лівий фланг з Кевіном де Брюйне та Жеремі Доку. Українська оборона намагалася стримати натиск, але травма Миколенка та вихід Зінченка збільшили вразливість на флангах.

Ключові моменти та заміни

Сергій Ребров оперативно реагував на ситуацію, замінивши Владислава Бражка, який не зумів впоратися з тиском суперників. Проте заміни не принесли бажаного результату. Довбик, залишившись сам на вістрі атаки, не зміг реалізувати кілька перспективних моментів.

Підсумок: гідний виступ, але болюча поразка

Незважаючи на безліч зусиль, матч завершився з рахунком 0:0. Це стало найбільшим розчаруванням для українських вболівальників, адже команда показала свій найкращий футбол на турнірі. Проте, як зазначив один з фанатів:

"Потрібно робити висновки з помилок і більше їх не повторювати."

Україна покидає Євро-24, але цей матч залишиться в пам'яті як приклад сміливості та натхнення. Наступного разу команда має шанс показати ще кращий результат.

Редактор: Віталіна Пацкан