Німеччина розпочала ЄВРО 2024 з вогню, продовжуючи своє домінування після розгромної перемоги над Шотландією з рахунком 5-1, здолавши Угорщину 2-0. Джамал Мусіала та Ілкай Гюндоган стали героями матчу, забивши вирішальні голи, які вже на даному етапі турніру дозволили господарям забити більше голів у груповому етапі, ніж на попередніх 12 чемпіонатах Європи.

Німеччина встановлює нові стандарти

Цей результат вражає, враховуючи історичну статистику Німеччини. Тричі переможці та тричі фіналісти ЄВРО, німці завжди були серед фаворитів турніру, але ніколи раніше не забивали сім голів у груповому етапі. Їхнє попереднє найвище досягнення - шість голів на ЄВРО 2020.

Паралелі з минулими успіхами

"Цей старт нагадує нам про наші славні дні на Чемпіонаті світу 2014 року. Ми сподіваємося, що це добрий знак для нашої команди," - зазначив головний тренер Юліан Нагельсманн.

Німеччина також зрівнялася зі своїми великими суперниками, Нідерландами, за кількістю забитих голів у перших двох матчах турніру. Цей показник демонструє, наскільки потужною є атака німецької команди цього року.

Тактичний аналіз та ключові моменти

У матчі проти Угорщини Німеччина знову показала свою тактичну гнучкість. Мусіала відкрив рахунок на 27-й хвилині, використавши швидкий контратаку, що стала можливим завдяки високому пресингу команди. Гюндоган закріпив перевагу на 65-й хвилині, завершивши чудову командну комбінацію.

Аналіз наступних матчів та перспективи

З урахуванням такого потужного старту, Нагельсманн має всі підстави сподіватися на повторення успіху 2014 року. Наступні матчі стануть вирішальними для підтвердження амбіцій німецької команди. Якщо вони збережуть нинішній темп, то можуть стати серйозними претендентами на титул.

"Ми повинні зберігати концентрацію і продовжувати працювати над нашою грою. ЄВРО - це марафон, а не спринт," - підсумував Гюндоган.

Залишається лише спостерігати, чи зможе Німеччина зберегти свій темп і продовжити радувати своїх вболівальників на ЄВРО 2024.

Редактор: Емілія Морозова