У ніч проти суботи, 15 червня, баскетбольний світ став свідком справжньої сенсації. Даллас Маверікс зустрічався з Бостон Селтікс у четвертому матчі фінальної серії НБА, і команда Луки Дончича не залишила жодних шансів своїм суперникам.

Даллас домінує з перших хвилин

З перших секунд матчу Даллас показав, що не збирається здаватися без бою. Господарі майданчика почали активно атакувати і вже після першої чверті мали перевагу в 13 очок. Лука Дончич був у центрі уваги, демонструючи неймовірну майстерність і лідерські якості.

Дончич - найкращий гравець матчу

Словенський баскетболіст став справжнім героєм гри, набравши 29 очок, віддавши 5 передач і зробивши 5 підбирань. Його гра була настільки вражаючою, що навіть суперники не могли не визнати його заслуг.

"Лука сьогодні був на іншому рівні. Ми просто не змогли знайти відповідь на його гру", - зізнався гравець Бостона Джейсон Тейтум.

Розрив, який шокує

З кожною новою чвертю Даллас лише збільшував свою перевагу. До кінця матчу різниця в рахунку сягнула непристойних 38 очок. Остаточний результат - 122:84 на користь Далласа - став справжнім шоком для всіх шанувальників баскетболу.

Статистика матчу

Крім Дончича, варто відзначити Кайрі Ірвінга, який додав до командної скарбнички 21 очко і віддав 6 передач. Тім Хардуей також зробив свій внесок, набравши 15 очок. У Бостона найрезультативнішими були Джейсон Тейтум з 15 очками і Сем Хаузер з 14 очками.

Погляд на майбутнє

Рахунок у серії тепер 3:1 на користь Бостона, але ця перемога Далласа дає надію на продовження боротьби. Наступна, п’ята зустріч команд відбудеться у ніч на 18 червня, і вона обіцяє бути не менш видовищною.

"Ми показали, що можемо боротися і перемагати. Наступний матч буде вирішальним для нас", - заявив Лука Дончич після гри.

Чи зможе Даллас продовжити свою переможну ходу і зрівняти рахунок у серії? Відповідь на це питання ми дізнаємося вже зовсім скоро.

Редактор: Емілія Морозова