Монфіс проти Табіло: Драма на трав'яному корті Мальорки

Французький тенісист Гаель Монфіс (№40 ATP) завершив свої виступи на трав'яному турнірі ATP 250 на Мальорці, поступившись у півфіналі чилійцю Алехандро Табіло (№24 ATP). Матч, який став першою зустріччю цих суперників, завершився з рахунком 6:2, 2:6, 6:7(3).

Початок матчу: Монфіс бере ініціативу

Вже з перших хвилин гри Монфіс демонстрував свою майстерність, швидко захопивши ініціативу. Перший сет французький тенісист виграв з рахунком 6:2, показавши чудову гру на трав'яному покритті. Здавалося, що Монфіс впевнено йде до перемоги, але ситуація кардинально змінилася у другому сеті.

Повернення Табіло: Другий сет

Алехандро Табіло не збирався здаватися без бою. У другому сеті чилійський тенісист зумів перебудувати свою гру, змусивши Монфіса робити помилки. Табіло виграв другий сет з рахунком 6:2, зрівнявши рахунок у матчі. Його агресивний стиль гри та точні удари стали справжньою проблемою для француза.

Драматичний тай-брейк: Третій сет

Третій сет став справжньою драмою для обох тенісистів. Гра йшла на рівних, і вирішальним став тай-брейк. Табіло виявився більш стійким у вирішальні моменти, вигравши тай-брейк з рахунком 7:3 та забезпечивши собі місце у фіналі турніру.

"Це був неймовірно складний матч. Монфіс - чудовий гравець, і я радий, що зміг перемогти його у такій напруженій боротьбі," - сказав Табіло після матчу.

Монфіс: П'яте півфінальне розчарування на траві

Для Гаеля Монфіса це був шостий півфінал на трав'яних турнірах у кар'єрі, і, на жаль, п'яте поразка на цій стадії. Незважаючи на це, французький тенісист продовжує демонструвати високий рівень гри і залишається одним з найцікавіших гравців на трав'яному покритті.

Що далі?

У фіналі турніру на Мальорці Табіло зустрінеться з австрійцем Себастьяном Офнером (№54 ATP). Це буде ще один цікавий матч, адже обидва тенісисти показали чудову гру на цьому турнірі. Чи зможе Табіло продовжити свій переможний шлях і здобути титул, чи Офнер виявиться сильнішим? Відповідь на це питання ми дізнаємося вже незабаром.

Редактор: Емілія Морозова