В історичній битві за вихід у фінал Ліги чемпіонів сезону 2023/2024, німецька "Боруссія" з Дортмунда здійснила те, що багато хто вважав неможливим. Під керівництвом Едіна Терзича, команда вистояла під натиском Паризького Сен-Жермен і зуміла здобути перемогу з загальним рахунком 2:0, пройшовши до фіналу престижного турніру.

Штурм ПСЖ не зламав оборону "Боруссії"

Початок матчу в Парижі був за домашньою командою, яка намагалася вирвати перемогу, але німці показали неймовірну оборонну гру. Парижани мали перевагу в володінні м'ячем, але всі їхні спроби розбити стіну з захисників були марними. Грегор Кобель у воротах "Боруссії" став справжнім героєм, відбиваючи удари за ударом.

Вирішальний момент другого тайму

Ключовим моментом зустрічі став другий тайм, коли на 47-й хвилині Уоррен Заир-Емері, не використавши відмінну можливість, лише пробив у штангу. А вже через три хвилини після розіграшу кутового від Юліана Брандта, Матс Хуммельс майстерно замкнув передачу головою, вразивши ворота ПСЖ і зробивши рахунок недосяжним для французького клубу.

Напружені останні хвилини

Незважаючи на поразку, ПСЖ не здавався до самого кінця і створив декілька чудових моментів, щоб зрівняти рахунок, але їхній зусилля зустрічалися з неприємністю у вигляді перекладини. Дортмундці ж відстояли свої ворота і заслужено вийшли до фіналу.

Попереду - фінальне випробування

Команда Терзича тепер чекає на свого суперника в фіналі, який визначиться у протистоянні між "Реалом" та "Баварією". А вболівальники "Боруссії" вже мріють про можливість підняти над головою кований трофей Ліги чемпіонів.

У вирішальному матчі, який відбудеться вже цього місяця, український воротар Андрій Лунін буде захищати ворота "Реала". Це додає ще більше інтриги та очікувань від наступного поєдинку.

Редактор: Віталіна Пацкан