Драматичний виліт Шотландії з Євро-2024

Шотландія зазнала болісного удару на Євро-2024, коли у додатковий час матчу проти Угорщини пропустила вирішальний гол. Команда Стіва Кларка, яка до останніх хвилин трималася за нічию, зрештою поступилася з рахунком 0-1.

Алан Ширер: усмішка на камеру

Після завершення матчу камери зафіксували момент, коли футбольний експерт Алан Ширер не зміг стримати усмішку. Цей момент відразу став вірусним у соціальних мережах. Фани помітили, як Ширер усміхнувся прямо в об'єктив камери, перш ніж швидко взяв себе в руки.

"Алан Ширер не зміг приховати усмішку 😂", - написав один з користувачів.

"Як він міг зробити це в прямому ефірі 🤣", - додав інший.

Історичний контекст і емоції

Ширер має свою історію з шотландською командою. Він забив перший гол у знаменитій перемозі Англії над Шотландією з рахунком 2-0 на Євро-96. Тому його реакція на виліт шотландців не залишилася без уваги.

Спірні моменти матчу

Матч не обійшовся без суперечок. На 78-й хвилині шотландський півзахисник Стюарт Армстронг був збитий у штрафному майданчику, але суддя не призначив пенальті. Ширер висловив своє здивування з цього приводу.

"Це був явний пенальті для мене. Суддя прийняв жахливе рішення", - прокоментував Ширер.

Наслідки для Шотландії

Поразка залишила Шотландію на останньому місці в групі А, і вони втратили шанс потрапити до числа чотирьох найкращих третіх команд, які проходять до наступного раунду. Це стало великим розчаруванням для шотландських фанатів, які сподівалися на кращий результат.