Неймовірний захист Коста-Рики: Бразилія не змогла пробити оборону в матчі Копа Америка

Бразилія зазнала несподіваного фіаско у своєму першому матчі на Копа Америка, зігравши внічию 0-0 проти Коста-Рики. Незважаючи на повне домінування на полі та значну кількість ударів по воротах (18 проти 2), Seleção не змогли пробити оборону суперників, яку очолював воротар Патрік Секейра.

Захист Коста-Рики: Секейра на висоті

Патрік Секейра зробив три вирішальні сейви, зберігши свої ворота "сухими" в четвертому матчі поспіль. Бразилія мала явну перевагу в володінні м'ячем (75% у першому таймі), але не змогла реалізувати свої моменти.

Контроверсійні рішення VAR і невдача Маркіньоса

У першому таймі Маркіньос забив м'яч, який після тривалого перегляду VAR був скасований через офсайд. Це було одним з кількох спірних рішень арбітра Сезара Рамоса, які залишили бразильських фанатів незадоволеними.

Відсутність Неймара і новий склад Бразилії

Збірна Бразилії перебуває в перехідному періоді, особливо без Неймара, який не грає з жовтня минулого року через травму коліна. Він підтримував команду з трибун, але його відсутність на полі була відчутною.

Ключові моменти матчу

У 22-й хвилині Віннісіус Жуніор був збитий у штрафному майданчику, але рефері не призначив пенальті. У 39-й хвилині удар Лукаса Пакета влучив у руку захисника Хуана Пабло Варгаса, але знову без реакції арбітра. Пакета також влучив у штангу в 63-й хвилині, а Родріго не зміг реалізувати кілька шансів наприкінці матчу.

Підсумки і перспективи

Це була велика перемога для Коста-Рики, яка з наймолодшим складом на турнірі та репутацією перевершувати очікування, змогла витримати натиск Бразилії. Колумбія наразі лідирує в групі D після перемоги 2-1 над Парагваєм.

Висновки

Збірна Бразилії має переглянути свою стратегію перед наступними матчами, адже їхній старт на Копа Америка виявився не таким успішним, як очікувалось. Чи зможуть вони знайти свою гру без Неймара та молодих зірок, як Віннісіус Жуніор та Родріго?

Редактор: Віталіна Пацкан