Власники траси в Martinsville: Hendrick Motorsports робить історію!

Чи ви готові відчути швидкість? Hendrick Motorsports тільки-но встановила новий рекорд, ставши першою командою Кубку, яка забрала три топові місця у гонці на трасі в Martinsville Speedway. Уявіть собі — Вільям Байрон фінішував першим, а замикати трійку вирішили Кайл Ларсон та Чейз Елліотт. Чотири перемоги із восьми в цьому сезоні роблять їх справжніми королями асфальту!

Справжній герой уїк-енду — Вільям Байрон. Він не просто виграв цю гонку, це вже його дев'ята перемога в останніх 44 змаганнях! Стоп, скільки?! Так, його переможний відсоток — 20.5%. А з моменту виходу нового покоління авто в 2022 році у нього вже цілих 11 перемог. Виходить, що Вільям панує не лише на Dayton 500, а й Circuit of the Americas, і ось тепер взяв Martinsville. Підгріває інтригу факт, що в наступному гонковому вікенді в Texas Motor Speedway теж є всі шанси на тріумф — адже саме там він перемагав у плей-офі минулого року.

А ось хто по-справжньому заслуговує на увагу — Бабба Уоллес. Він фінішував четвертим, що стало його найкращим результатом з усіх 13-ти стартів на Cup у Martinsville. І вже на цьому етапі набрав 18 очок, тоді як у перших семи гонках сезону йому вдавалося здобути лише 24. Не встигли проморгнути, а Раян Пріс вже у топ-10 зі своїм першим таким результатом у році. Ну а на старті Xfinity Series з'явилася нова зірка — 20-річний Карсон Квапіл, який виборов четверту позицію вже в своїй дебютній гонці за JR Motorsports.

Чорна смуга нещастя: кого не понесло на треку в Martinsville?

Хоча гонки на Martinsville Speedway принесли успіхи декому, інші відчули гіркоту поразки. Мова йде про Гаррісона Бертона, який фінішував 33-м і зазнав чотири поспіль провали — все нижче 30-го місця. Остін Діллон не мав перемог з часу своєї повернення на трасу з керманичем Джастіном Александром. Цього разу він був 34-м і поки що не зміг показати результат кращий за 16-е місце цього сезону. Корі ЛаДжой, хоча й вразив усіх четвертим місцем на Daytona 500, зараз опинився серед аутсайдерів — вже чотири рази його результат на фініші був за межами 30-ки, включно з 32-м місцем в Sunday’s Martinsville.