Паула Бадоса, колишня друга ракетка світу, зазнала поразки в чвертьфіналі турніру в Бад Хомбурзі, поступившись росіянці Діані Шнайдер з рахунком 6-3, 7-6(3). Після вдалого старту на турнірі, де іспанка продемонструвала впевнену гру, вона знову відчула гіркоту поразки.

Вдалий старт та непередбачувана поразка

Матч розпочався добре для Бадоси, але вже в першому сеті вона зіткнулася з проблемами на подачі. Шнайдер скористалася цією слабкістю, вигравши перший сет з рахунком 6-3. Після перерви через дощ, яка тривала більше години, іспанка намагалася повернутися в гру, але знову втратила свою подачу і поступалася 0-3 у другому сеті.

Зворотній хід та драматичний тайбрейк

Бадоса змогла зібратися і вирівняти рахунок у другому сеті, довівши його до тайбрейку. Проте, у вирішальний момент вона допустила кілька помилок, що дозволило Шнайдер виграти тайбрейк з рахунком 7-6(3) і завершити матч на свою користь.

"Це було важливо для мене повернутися до чвертьфіналу після тривалої перерви. Я відчуваю, що на правильному шляху, але ще є над чим працювати", - зазначила Паула Бадоса після матчу.

Повернення в топ-100 та погляд у майбутнє

Цей турнір став для Бадоси першим після Ролан Гаррос і дав їй можливість повернутися до топ-100 світового рейтингу. Це було важливе досягнення для іспанки, яка відновлюється після травми і має лише два турніри з захищеним рейтингом.

Відмова від Олімпіади заради рейтингу

Бадоса прийняла рішення не брати участь в Олімпійських іграх у Парижі 2024 року, щоб зберегти свої шанси на захищений рейтинг. Вона отримала запрошення від організаторів турніру в Бад Хомбурзі, що допомогло їй відновити впевненість у своїх силах.

Майбутні плани: підготовка до Wimbledon

Наступною метою для Бадоси є Wimbledon, жеребкування якого відбудеться вже в цю п'ятницю в Лондоні. Іспанка сподівається на вдалий виступ і подальше підвищення свого рейтингу.

"Я відчуваю, що з кожним матчем набираю форму. Wimbledon - це великий виклик, але я готова до нього", - підсумувала Паула Бадоса.

Залишається чекати, як розгортатиметься кар'єра цієї талановитої тенісистки, яка вже неодноразово доводила свою силу на корті.

Редактор: Яна Давидюк