Як Вільям Байрон взяв гору на трасі Мартінсвіль

Вільям Байрон святкує перемогу, а його команди видають з себе вихор адреналіну та емоцій. "Це було неймовірно. Перемогти тут — справжній кайф," — з ентузіазмом поділився Байрон. Після тривалої боротьби на коротких трасах, ця перемога смакує особливо солодко. Команда на чолі з Байроном демонструє величезну силу духу, незважаючи на непросту перезапуск гонки в овертаймі.

Ларсон, який фінішував другим, відзначає великий прогрес Hendrick Motorsports і згадує їх 40-річну історію та підтримку 1,500 фанатів. Втрата позицій не дозволила йому зробити необхідний ривок, але командний дух переважав розчарування. Елліотт, фінішувавший третім, висловлює сподівання на майбутні успіхи, пишаючись ефективною взаємодією всієї команди.

Боротьба на трасі та слова вдячності

Бабба Воллес, який посів четверте місце, вдячний всім в 23XI за невтомну працю, а Блейні, який замкнув п'ятірку лідерів, зазначив значну поліпшення своєї машини в кінцівці гонки. Логано не може не згадати про невдачу з покришкою, але знаходить оптимізм у тому, що вони все ж таки змогли утримати лідируючі позиції на старті гонки. Бубба Воллес висловлює подяку всій команді, а Реддік радіє сьомому місцю після старту з 19-ї позиції.

Райан Пріс, Денні Гемлін і інші гонщики діляться своїми рефлексіями і надіями на майбутнє, підкреслюючи виклики, з якими їм доводиться зіткнутися на шляху до успіху. Завершує цю когорту Остін Діллон, який, незважаючи на труднощі без гідропідсилювача керма, пообіцяв не здаватись і повернутися на трасу ще сильнішим.