Напружена перестрілка на льоду: США проти Канади

UTICA, N.Y. — Кожен матч між США та Канадою це справжній свято хокею, а їхнє останнє протистояння у попередньому раунді жіночої чемпіонату світу IIHF - це дійства високого напруження, що вилилося у понаднормовий час! Команда США цього разу виявилася чіткішою, закинувши шайбу для перемоги з рахунком 1:0. І це овертайм, друзі! Героїнею стала Кірстен Сіммс, яка блискуче реалізувала свій перший гол на турнірі за 1:22 до кінця додаткового часу. І уявіть, вона лише дебютує на чемпіонатах світу, та ще й була кращим бомбардиром сезону! Захисниця воріт Ерін Франкель теж виконала колосальну роботу, відбивши 26 кидків і забезпечивши своїй команді «суху» перемогу.

Рекорди та наслідки: США на шляху до золота

Якщо кажемо про адреналін та рекорди, то не можна не згадати 4,017 уболівальників, що встановили рекорд арени Adirondack Bank Center, спостерігаючи за грою своїми очима. Після цієї переконливої перемоги США зайняли перше місце у Групі A з чистим 4-0. Як перший номер сіяння, американкам тепер належить зустрічати на їхньому шляху помітно менш вагомих суперників. А Канаді? Вони знову зіграють проти Швеції у чвертьфіналах. Згадаємо минулий рік, коли канадкам знадобилось овертайм, аби вирвати перемогу у шведок. Але чи зможе команда США досягти подвійної перемоги на світових чемпіонатах, як це вони робили завзято між 2013-2019 роками? Спостерігайте за подіями разом з нами!