Китайська жіноча збірна з волейболу продемонструвала свою силу, здобувши переконливу перемогу над командою Польщі в останньому матчі попереднього етапу Волейбольної Ліги Націй 2024.

Китай домінує на майданчику

У поєдинку, який відбувся напередодні фінального турніру, Китай здолав Польщу з рахунком 3-0 (25-23, 25-15, 25-19). Китайські спортсменки виділялися в атаках, блоках (8-5) та подачах (7-6), що дозволило їм здобути переконливу перемогу.

Польща тримається на висоті

Незважаючи на поразку, польська команда завершила груповий етап з вражаючим рекордом: 10 перемог та лише 2 поразки. Це дозволило їм посісти третє місце в турнірній таблиці. Китай, зі свого боку, фінішував четвертим, що також забезпечило їм місце у фінальному турнірі.

Фінальний турнір у Бангкоку

Обидві команди тепер готуються до вирішальних матчів, які пройдуть з 20 по 23 червня в Бангкоку. У чвертьфіналі Польща зустрінеться з Туреччиною, а Китай – з Японією, яка завершила груповий етап на п’ятому місці.

Виступи топ-скорерів

Серед найкращих гравців матчу варто відзначити Мартину Лукашик з Польщі, яка набрала 9 очок, та китайських гравців: Сіньюе Юань (16 очок), Ін'їн Лі (14 очок), Менцзіє У (11 очок) та Юаньюань Ван (10 очок).

"Ми зробили все можливе, щоб показати свою найкращу гру. Китайська команда була сьогодні на висоті, і ми повинні визнати їхню перевагу," – сказала Мартіна Лукашик після матчу.

Чвертьфінальні протистояння

Фінальний турнір обіцяє бути захоплюючим, адже до чвертьфіналів також пробилися такі команди, як Бразилія, Італія, США та Таїланд. Розклад чвертьфінальних матчів виглядає наступним чином:

• Бразилія vs. Таїланд
  • Італія vs. США
  • Польща vs. Туреччина
  • Китай vs. Японія

Прогнози та очікування

З огляду на високий рівень гри всіх команд, фінальний турнір обіцяє бути насиченим емоціями та непередбачуваними моментами. Китайська збірна має всі шанси продовжити свій тріумфальний шлях, але й інші команди не збираються здаватися без бою.

Польща, незважаючи на поразку, також має високі шанси на успіх у фінальному турнірі, завдяки своїй стабільній грі протягом всього сезону. Тренери та гравці обох команд налаштовані рішуче, і глядачі можуть очікувати на захоплююче видовище.

Редактор: Емілія Морозова