Келлер магніт для пунктів

Клейтон Келлер продовжує своє диво-шоу, а його серія безочкових матчів сягнула 11! Цього разу він вразив ворота Сан-Хосе Шаркс, допомагаючи Аризона Койотс здобути п'яту перемогу 5:2 подалі від домівки, на льоду SAP Center. За період серії Келлер накопичив 18 балів (восьми голів і 10 асистентів). Суперкубок Лоусон Краузе і Нік Шмальц також не відстають і кожен в активі має гол плюс асист. Койоти (33-39-5) виграли вже другий матч поспіль і чотири з останніх шести. Воротар Коннор Інграм зробив 25 сейвів, не давши шансів суперникам.

Шалина третя період і перемога Койотів

Напруга трималася до третього періоду, де на 4:56 Ділан Гентер повів Койотів вперед 3:2. Келлер поставив крапку на 14:13, розстрілявши воротаря з лівого круга після пасу Шмальца. Потім Шмальц пробив вже у порожні ворота на 16:54, встановивши остаточний рахунок 5:2. Краузе відкрив рахунок з голом на 3:17 першого періоду, а Гендрі Трун з Шаркс відповів своїм голом під час більшості. Так само відзначилась допомога у цій грі молодого левового асистента Колліна Графа, для якого це був перший очковий результат у НХЛ.

Зауважимо, Сан-Хосе (18-51-8), які до цього виграли у Сент-Луїс Блюз у овертаймі, показують зараз 2 перемоги і 11 поразок за свої останні 14 зустрічей. Так що для Койотів виграш був солодким, але і для акул - ще одним уроком для майбутніх змагань.