Час перегонів: у Мартінсвіллі обіцяють по-справжньому гаряче!

Цими вихідними NASCAR Cup команди змагатимуться на трасі Мартінсвілл Speedway, що є третьою гонкою на короткій дистанції за останні чотири тижні. Захоплююча перемога Райана Блейні восени минулого року для Team Penske стала визначною - він пронісся до фінальної четвірки й здобув свій перший титул в серії наступного тижня. Але Hendrick Motorsports і Joe Gibbs Racing показали, хто тут головні - вони завоювали вісім із останніх дев'яти перемог у Мартінсвіллі. Чи повторять успіх і цього разу, чи в пілотів інших команд є шанси протистояти домінуванню?

Ставки зроблені: хто потрапить до лідерів у неділю?

Напруження піднімається: Tyler Reddick із 23XI Racing подає надії з чотирма топ-10 фінішами в останніх п'яти гонках, тоді як Team Penske має в своєму арсеналі Райана Блейні з найкращим середнім результатом на цій трасі серед активних пілотів - 9.0. Але Team Penske – не єдині, хто блищить: RFK Racing вимальовують впевненість із топ-10 позиціями їх пілотів на обох коротких треках у цьому сезоні. Стюарт-Хаас гоночна команда теж не відстає, із Чейсом Бріско, який має чотири послідовні топ-10 фініші тут. Але не лише гарні новини прилітають на швидкісні треки - у деяких команд є вагомі проблеми, які можуть вплинути на їхні результати у гонці. Тож хто з них візьме верх, а хто залишиться позаду в обгоні за славу?

Дізнайтесь більше про улюблену команду та перегони - читайте нас на Statbet!