Вирішальний удар у овертаймі

Джейк Сандерсон став героєм недільної гри, забивши рятівний гол вже через 41 секунду овертайму і принісши Оттаві Сенаторс неймовірну перемогу над Вашингтон Кепіталс з рахунком 3-2. Сандерсон з льоду влаштував феєрію, майстерно ковзаючи вздовж синьої лінії та відправляючи круглого повз розгубленого Чарлі Ліндгрена. Запал вболівальників розгорівся не на жарт!

Рідлі Грейг відзначився голом та асистом, а Марк Кастелік також закинув шайбу за спину воротаря. А Йонас Корпісало був як стіна, зробивши 19 сейвів. Таким чином, Сенатори поклали край своїй серії із трьох поразок і зіпсували Кепіталам шанси на прохід в плей-оф зі сходу.

Камбек Сенаторів та травми Кепіталс

Перший залп в матчі відкрив Макс Пачоретті, але Кастелік швидко відповів, перетворивши пас Якоба Чічруна у гольовий проїзд до воріт Ліндгрена. Складності у компонуванні ліній у Кепіталс виникли після втрати захисника Расмуса Сандіна, який вибув з гри через травму верхньої частини тіла. Та у вирішальний момент було кинуто виклик та Грейг, прийнявши передачу від Шейна Пінто, перевів матч у овертайм, доєднавши до цього свій асист.

Кепіталс досягли точки кипіння: ще одна поразка не увійде в їхні плани. Тож всі шанувальники хокею в Україні, тримайте очі відкритими - заявитися у плей-оф серед суворих суперників стає гаряче!